سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که جدای از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شود.
تمام استانداردهای لازم جهت بهینه سازی وب سایت برای بهبود عملکرد وب سایت ها تدوین شده است.

همانطور که می دانید با پیشرفت روز افزون علم، روش زندگی انسانها نیز تغییر می کند. روزگاری انسانها برای درک مطالب از کتاب و دست نوشته ها استفاده می کردند و پس از گذست زمان های بسیار و وارد شدن به دنیای دیجیتال دیگر دست نوشته ها و کتاب ها جای خود را به وبلاگ ها و وب سایت های اینترنتی دادند و هرچه جلوتر می رویم این نیاز در انسان روز به روز کمرنگ تر می شود و دیگر انسانها رمقی برای خواندن مطالب ندارند، لذا در این مرحله رسانه دوبعدی راه حلی مناسب برای این مساله شده و شما می توانید برای اینکه خدمات و یا محصولات خود را که نیاز به تشریح نسبتا زیادی برای مشتریانتان دارد را در قالب انیمیشن دوبعدی درآمورده و به آنها ارائه دهید. 

یکی از مهم ترین دلایل پیشرفت شرکت ها می تواند وب سایت مناسب و پر بازده برای آنها باشد. طراحی سایت شرکتی باید  گرافیک بسار زیبا و متفاوت از دیگر سایت ها را داشته باشد که از شیوه ی همین گرافیک نوعی برند سازی انجام شود. نمایش امکانات ومحصولات وخدمات باید طوری باشد که کاربر ما بتواند در کمترین زمان وبه اسانی به محصولات وخدمات اصلی ما دست پیدا کند و از نحوه ی کار و فعالیت شرکت اطلاعات کامل ومفید پیدا کند نمایش اخبار ورویدادهای شرکت تماس با شرکت جستجوی سریع و قوی مطالب از مهمترین ویژگی طراحی سایت میباشد.در دنیای امروز داشتن یک سایت برای یک شرکت از ضروریات به شمار میرود.